Modne sukienki ślubne

W modzie ślubnej nie ma żadnych ograniczeń. Praktycznie wszystko jest dozwolone, co sprawia, że każda panna młoda może zaprezentować się na swoim weselu tak, jak tylko tego chce. Do wyboru ma liczne modne sukienki, z których każda wyróżnia się odmiennym stylem kreowanym przez krój, kolor i sposób wykonania. Jakie kreacje ślubne są więc w tym momencie na topie?

Większości kobiet przypadną do gustu suknie w stylu romantycznym. Na ogół nie mają one zbyt wiele wspólnego z weselnym przepychem i tiulowym kiczem, a podkreślają to, co w kobiecie jest najpiękniejsze, czyli uwydatniają jej naturalną urodę. To suknie kierowane do kobiet delikatnych i wrażliwych, dla których ślub jest okazją do trwałego połączenia się z ukochaną osobą, a nie wybiegiem mody. Najpiękniejsze romantyczne kreacje posiadają tiulowe elementy i szyfonowe wykończenia. Często są też zdobione dodatkowymi haftkami lub motywami kwiatowymi. Mocno nawiązują więc do stylu boho.

Boho to jednak coś zupełnie innego. Modne sukienki w tym stylu na ogół wykorzystywane są bowiem na weselach i ślubach plenerowych, czyli tych rozgrywających się na świeżym powietrzu. Prezentują się nieco hippisowsko. Zachwycają lekkimi i lejącym się materiałami, które przepięknie układają się na sylwetce podczas szybszych tańców. W stylizacji boho ważną rolę odegrają też akcesoria. Lekkie i zwiewne suknie ślubne wręcz wymagają tego, by dodać do nich coś jeszcze, jakiś mocniejszy i bardziej wyrazisty element, czyli np. kwiecisty wianek bądź króciutki welon przymocowany do luźno upiętego koczka.

bymagdalene.com.pl

Redakcja polishpavilion.pl