Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Idealna bateria do łazienki

20 listopada 2019


Bateria łazienkowa jest jedną z najczęściej używanych przez nas rzeczy w domu. Niestety większość zlewów wygląda tak samo: przewidywalny kształt umywalki, kurki lub mieszacz ciepłej-zimnej wody. Kran kojarzy nam się z wystającym kawałkiem metalu, który ma być praktyczny i spełniać swoje zadanie. Jest to tak powszechne rozwiązanie, że nawet nie zastanawiamy się nad tym, żeby cokolwiek zmienić w tej kwestii. Jednak w czasach, w których mamy coraz więcej możliwości, może warto zwrócić uwagę na coś innego niż typową armaturę wodną?

Część wystroju

Bateria powinna być nie tylko wygodnym i trwałym elementem pomieszczenia, ale także częścią wystroju. Nie tak dawno wprowadzono innowacje we wzornictwie i stylu, łącząc niecodzienny wygląd z funkcją relaksującą. Baterie kaskadowe istnieją na rynku od jakiegoś czasu, ale na początku można było je podziwiać jedynie w domach zamożnych ludzi bądź miejscach publicznych, takich jak muzea. Ostatnio możemy je również zobaczyć w wielu mieszkaniach, których właściciele cenią sobie design, elegancję i przywiązują uwagę do szczegółów.

Baterie kaskadowe

Baterie kaskadowe, to nie żadna magiczna sztuczka. To zwykły kran, który został poddany modernizacji. Na pierwszy rzut oka wygląda dosyć tajemniczo i przy pierwszym użyciu może wywołać lekkie zdezorientowanie. Jednak wraz ze spływającymi kroplami wody, które tworzą mini-wodospad, czujemy radość, a mycie rąk staje się niesamowitą przyjemnością. Ich piękno w nowoczesnym domu dodaje codziennego uroku. Te krany nadają nie tylko rzadki i ciekawy wygląd każdemu zlewowi, ale także bardzo relaksują. Ile osób w celu wyciszenia włącza na swoim ulubionym sprzęcie audio szum fal? Mnóstwo. Teraz pomyśl, że możesz osiągnąć taki sam efekt, korzystając z armatury łazienkowej. Popularność jaką cieszą się baterie kaskadowe, sprawiła że możemy zamontować je również w wannie i cieszyć się z efektu, który nie sposób osiągnąć korzystając z klasycznych rozwiązań.

Tak jak wszystko w naszym domu, te baterie również wymagają czyszczenia i odpowiedniej konserwacji. Ich konstrukcja sprawia, że regularne dbanie o ten element naszej łazienki, nie sprawia żadnego problemu, nie wiąże się z nadmiernym wysiłkiem i dodatkowymi kosztami. Producenci tego typu baterii zapewniają, że korzystanie z nich nie zwiększa zużycia wody, a zakup odpowiedniego modelu pozwoli nawet na zmniejszenie jej eksploatacji. Jak widać, zamontowane w naszej łazience baterie kaskadowe, to nie tylko przyjemność dla zmysłów, ale także opcja, która pozwoli nam zaoszczędzić na rachunkach i być bardziej eco.

Redakcja polishpavilion.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie pasja do domu, miłość do ogrodu i zamiłowanie do pięknych wnętrz spotykają się, by dostarczyć Ci niezliczone inspiracje i praktyczne wskazówki do stworzenia wymarzonego miejsca do życia! Jesteśmy miejscem, gdzie artykuły o aranżacji wnętrz, porady ogrodnicze i praktyczne poradniki tworzą źródło wiedzy i inspiracji dla Ciebie i wszystkich miłośników pięknych przestrzeni.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wanny kompozytowe
pralnia w piwnicy
drzwi do domu

Jesteś zainteresowany reklamą?

drzwi do domu